ROZLICZENIE – Kogo na 27. kolejkę Ekstraklasy?

Wszystko wraca do normy i wygląda jak dawniej. O czym mowa? A mianowicie o polecanych transferach, pisaliśmy o nich tutaj Kogo na 27. kolejkę Ekstraklasy? Mimo iż kolejka jeszcze nie skończona to rozliczenie można przedstawić.

Kolejkę wygrywa Nowy, który polecił Carlitosa (gdyby nie to szału by nie było). Jednym hattrickiem zdobywa więcej punktów niż pozostała jego trójka zawodników. Szczęściarze Ci, którzy dali opaskę kapitana właśnie graczowi Wisły. Kopara natomiast popisał się wyborem Remy’ego z Legii no i niszowym Szczepaniakiem, obaj po golu zaliczyli. Ja natomiast jestem mimo ostatniego miejsca zadowolony. Trzech zawodników, których polecałem zapunktowało solidnie, Arsenić asysta, Novikovas gol, Piątek gol. Co z tego skoro ryzykowałem z niszą i się doigrałem. Brzyski pogrążył sprawę z ujemnymi punktami i już tak dobrze to nie wygląda.

ps. nigdy więcej nie polecać Brzyskiego! (zapisane).

Sprawdźcie poniżej szczegółowe rozliczenie:

ROZLICZENIE - Kogo na 27 kolejkę Ekstraklasy
ROZLICZENIE – Kogo na 27 kolejkę Ekstraklasy

Sprawdźcie także total:

ROZLICZENIE - Kogo na 27 kolejkę Ekstraklasy total
ROZLICZENIE – Kogo na 27 kolejkę Ekstraklasy total

To już czwartak wygrana Nowego. Gratulacje! Kopara bierzemy się do roboty co? Nie może być tak, że Nowy będzie po nas jechał jak Lech po Jadze w tej kolejce!

Ogólnie mówiąc kolejka była obfita w punkty i można było pokusić się spokojnie o wynik powyżej 70 punktów.

Śledźcie BLOGA/ FB/ TT,  bo my nie zwalniamy i aktywnie chcemy wspierać Was w podejmowaniu słusznych decyzji dotyczących wszelkich gier fantasy. Dlatego też już w czwartek/piątek kolejny wpis z cyklu „Kogo na następną kolejkę Ekstraklasy?”.

Niech szczęście fantasy będzie z Wami!

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Ocen: 2, Średnia: 5,00 z max: 5)
Loading...