ROZLICZENIE – Kogo na 26. kolejkę Ekstraklasy?

Rozliczmy się kolejny raz!  Tym razem sugerowaliśmy kogo warto było zakupić na kolejkę nr 26 we wpisie na blogu Kogo na 26. kolejkę Ekstraklasy? Jak wyszło? Sami zobaczcie. Powiem tylko że warto, ponieważ jest jedna anomalia, której ja się nie spodziewałem.

 

Anomalia – szybki rzut oka na Wikipedię i już wiemy, że chodzi o jakąś nieprawidłowość, coś co odbiega od standardu, jakieś odchylenie. W rozegranych dotychczas czterech kolejkach Michciu był za każdym razem na końcu (no taki los już chyba). I tutaj zaskoczenie – tym razem to właśnie ja wygrywam naszą mini potyczkę w typowaniu transferów. Zdaję sobie sprawę jaka popularność mnie czeka w najbliższych dniach, wywiady i natrętni paparazzi – jestem na to gotowy. Ale spokojnie to pewnie tylko ta mała anomalia, o której pisałem wyżej. Czy po następnym weekendzie wszystko wróci do normy? Zobaczymy.

Wygraną zawdzięczam Helikowi (gol) oraz Hernándezowi (asysta), reszta dość przeciętnie choć w sumie 7 punktów dorzucili. Nowy i Kopara jednak nie spali i dorzucili po jednym „asie”. Kolejno Novikovas (asysta) i Burliga (czyste konto). Jednak tym razem było to trochę za mało.

Sprawdźcie poniżej szczegółowe rozliczenie:

rozliczenie - kogo na 26 kolejke ekstraklasy
rozliczenie – kogo na 26 kolejkę ekstraklasy

W ogólnym rozrachunku za dużo się nie zmieniło. Nadal Nowy prowadzi z wyśmienitą średnią polecanych zawodników aż 6,1 pkt! Goni go Kopara ze średnią 5,3 pkt a stawkę zamykam ja 4,7 pkt.

rozliczenie - kogo na 26 kolejke ekstraklasy total
rozliczenie – kogo na 26 kolejkę ekstraklasy total

Śledźcie bloga bo my nie zwalniamy i aktywnie chcemy wspierać Was w podejmowaniu słusznych decyzji dotyczących wszelkich gier fantasy. Dlatego też już w czwartek/piątek kolejny wpis z cyklu „Kogo na następną kolejkę Ekstraklasy?”.

Niech szczęście fantasy będzie z Wami!

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Ocen: 2, Średnia: 5,00 z max: 5)
Loading...