ROZLICZENIE – Kogo na 22. kolejkę Ekstraklasy?

Przed 22 kolejką we wpisie na blogu Kogo na 22. kolejkę Ekstraklasy? polecaliśmy transfery, na które warto zwrócić uwagę. Jako, że jesteśmy odpowiedzialnymi mężczyznami i stawiamy czoła swoim wyborom postanowiłem rozliczyć nas z weekendowych wyborów w Fantasy Ekstraklasa.

Postaram się aby co wtorek/środę taki wpis znalazło się na blogu.

Poniższe zestawianie zawodników podzieliłem na pozycję, kto polecał z naszej trójki, zawodnik jaki został wybrany, punkty jakie zawodnik otrzymał w kolejce oraz co składało się na dorobek punktowy.

Spójrzmy więc jak wyszło:

polecani zawodnicy na 22 kol. - rozliczenie.
polecani zawodnicy na 22 kol. – rozliczenie.

Biję się w pierś [Michciu] i proszę o wybaczenie, bo tylko jeden dobry wybór na czterech – Rymaniak. Nasza mała rywalizacja rozegrała się tylko w przypadku Kopary i Nowego. Można powiedzieć, że szli równo z punktami. Po weekendzie punktowo wyglądało to na 28 vs 26 z tym, że polecany przez Nowego pomocnik (Novikovas) miał jeszcze do rozegrania spotkanie. Dziś już wszystko jest jasne – Novikovas dał dodatkowe 5pkt i tym samym pierwszą wewnętrzną rozgrywkę w polecanych transferach wygrywa Nowy (od siebie gratuluję!). Średnio polecany przez niego zawodnik uzyskał aż 7,8pkt w obecnej kolejce! Szkoda, że nie polecił nam całej 11-stki bo przy takiej skuteczności zakręcilibyśmy się koło 50 miejsca w overallu.

Na koniec wrzucam podsumowanie, które będzie po każdej kolejce aktualizowane. Zobaczymy też kto lepiej wypadł w typowaniu transferów w przeciągu całej rundy.

polecani zawodnicy na 22 kol. - rozliczenie total.
polecani zawodnicy na 22 kol. – rozliczenie total.

Jak Wam się podobają wybory Nowego? Warto było się posłuchać? Myślę, że TAK i dodam, że nie wszystko stracone bo już koło czwartku pojawi się wpis „KOGO NA 23. KOLEJKĘ EKSTRAKLASY?”. Zapraszam do komentowania na Blogu, FB oraz TT.

Niech szczęście fantasy będzie z Wami!

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Ocen: 3, Średnia: 5,00 z max: 5)
Loading...