Kogo na 7. kolejkę?

Kogo na 7. kolejkę? Polecamy.

TheBronx w najlepszej formie poleca niczym Matti Nykänen.

Obrona: Daniel Dziwniel (1,9 mln ; 2% Zagłębie Lub) Odzyskał miejsce w składzie i od razu dał popis. Napędzał akcje ofensywne, miał kluczowe podania – liczę na podobny występ z Miedzią, a może nawet i czyste konto. Nadawał by się do Niższy .
Pomoc: Filip „Figo” Starzyński (2,6 mln; 31% Zagłębie Lub) Był bardziej w cieniu drugiego Filipa, ale też zaliczył asystę, klasycznie sfg + karne – ktoś musi otworzyć worek bramek w Legnicy.
Atak: Christian Gytkjaer (3,5 mln; 34% Lech) Najlepszy z graczy Lecha w przegranym meczu z Lubinem, miał asystę powinien mieć co najmniej dwie + w zeszłym sezonie zapakował Piastowi dublet – powtórzy ten wyczyn ??
Niższa: Napastnik Imaz (2,0 mln ; 4% Wisła Krk) kolejny świetny występ krakowskiej Wisły i znowu bez bramki, Imaz notuje świetny start i wciąż czeka na bramkę – liczę, że tego dokona we Wrocławiu, tym bardziej, że strzelił im w zeszłym sezonie na stadionie Śląska

Michciu niczym Eddie the Eagle
Same nieoczywiste i ryzykowne wybory bo „Jak kraść to miliony”.

Obrona: Wrzesiński (1,7mln; Zagłębie Sos 9%) Polecałem tydzień temu, polecam i teraz choć już jako nie nisza bo 9% posiadania. Ostatnio zapunktował i teraz tez jest szansa przeciwko Arce Gdynia. To, że gra ultra ofensywnie to już wiadomo, to że od następnej edycji nie będzie już obrońcą jest prawie pewne. Korzystajmy póki możemy.
Pomoc: Ricardihnio (2,1mln; Wisła Płock 15%) Jeśli ktoś ma strzelić Jagiellonii to właśnie on. Przeciwnik dość trudny i tutaj podejmuję ryzyko. Choć z drugiej strony 6 meczy a 5 goli. Sami oceńcie czy to jest ryzyko czy nie?
Atak: Tuszyński (2,0mln; Zagłębie Lub 30%) Można było wskazać Ondraska, który jest w gazie czy też Papapapapa’dopulosa, ale jednak Legnica to przeciwnik do ogrania nawet na wyjeździe. Trzymam go u siebie tym samym polecam i Wam.
Niższa: Napastnik – Sanogo (1,9mln ; Zagłębie Sos 2%) Sam nie wiem czemu podejmuję ryzyko i polecam drugiego z graczy z Sosnowca. W ostatnim meczu 2 bramki – czy to już jest forma? Jeśli tak to fajna różnica na najbliższą kolejkę. Jeśli ktoś goni a nie ucieka to 2% posiadania jest idealną okazją.

Powodzenia i niech szczęście fantasy będzie z Wami!

Kończy jak zwykle Kopara porównywalny do Mirana Tepeša czyli bardzo dobrego zawodnika w przeszłości a teraz zapalający „światełka” przed startem!

Obrona: Zbozień (2,0mln; 15% Arka) Przekonał mnie pewny Karny, dwa tygodnie temu asysta. Przyjeżdża Sosnowiec który z tyłu nie jest monolitem, Arka zaś mało goli traci. CS możliwe.
Pomoc: Lukas Haraslin (2,0 mln; 35% Lechia) Znowu plus meczu. Myślę o C skoro są, asysty i gole, po co zmieniać. Przyjeżdża Korona bez Jukicia.
Atak: Ondrasek (2,0mln; 32 % Wisła Krk) Wow, że mi go koledzy nie podebrali? Dalej polecam, niech gra. Może strzelać dalej, jest komu podawac. Mecz we Wrocławiu moim zdaniem na over 2,5
Niższa: Obrońca Orłowski (0,8mln; 1% Lech ) Wobec kontuzji w obronie nie sprzedaję wychowanka Lecha. Możliwe, że ostatni raz . PS GO AWIZUJE.

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Brak Ocen, Oceń jako Pierwszy!)
Loading...