Kogo na 37. kolejkę Ekstraklasy?

Ta ostatnia! Ten ostatni raz podrzucamy polecenia. Śmiało dopisujcie swoje typy.

Zaczyna Michciu

Obrona: Helik (Cracovia 2.2mln) – to nie jest możliwe że obrońca ma tyle goli w sezonie co On. Większość z napastników czy ofensywnych pomocników nie powstydziła by się takiego wyniku w sezonie. Tym razem przyjeżdża do Krakowa Pogoń osłabiona więc 3pkt raczej zostaną w Krakowie a co dorzuci Helik? Mam nadzieję na jego kolejny gol z głowy.

Pomoc: Novikovas (Jagiellonia 2.9mln) – na ostatnie 4 mecze tylko jedna asysta. Czas na przełamanie i zrobienie wyniku powyżej 10pkt. Jaga wyjdzie ofensywnie i tutaj upatruję szansy na punkty.

Atak: Carlitos (Wisła 4.6mln) – odpoczywał w ostatniej kolejce a taki napastnik jak nie zagra w weekend na pewno będzie chciał zrobić wszystko aby pokazać że to on jest najlepszy. Wypoczęty, głodny gry, walczący o transfer? Czego można chcieć więcej!

Nisza: Sheridan (Jagiellonia 2.0mln 3%) – pod nieobecność Bezjaka zapewne zagra od 1 minuty. Z Lechem strzelił gola, gra po 90min ostatnio więc pewnie i teraz tak będzie. Jagiellonia musi powalczyć a żeby to zrobić musi strzelać więc napastnik Jagi wydaje się dobrym wyborem na ten moment.

Kopara dorzuca

Obrona: Kwiecień (Jagiellonia 1.5mln) – bramkostrzelny obrońca to skarb w Fantasy a na takiego wyrasta Kwiecień. Do tego zestawienia można dorzucić prawdopodobne czyste konto Jagiellonie w ostatniej kolejce i mamy niezłe punkty.

Pomoc: Hämäläinen (Legia 2.7mln) – ile to już razy Kasper utarł nos Lechowi Poznań? Ciężko zliczyć, najpierw nie przedłużenie umowy, transfer do Legii zamiast na zachód, gole w ostatnich minutach itp. Tym razem kieruję się wyczuciem i stawiam na podobny scenariusz.

Atak: Piątek (Cracovia 2.9mln) – o koronę króla strzelców raczej już nie powalczy ale swoje pokazać powinien. Cracovia gra przeciwko Pogoni, która gra trzecim bramkarzem i osłabioną obroną. Warto nawet na C!

Nisza: Soriano (Korona 1.8mln 0% -nisza nad nisze!) – do Kielc przyjeżdża Zagłębie i mecz będzie wyglądał tak aby gospodarze pożegnali się z godnością z kibicami. Ani Korona nie walczy o puchary ani Zagłębie więc prawdopodobnie będzie raczej luźne spotkanie z wieloma golami.

Nowy kończy

Obrona: Guilherme (Jagiellonia, 2,4 mln, 12%) – czyste konto bardzo możliwe. Kolejna asysta również. Sporo punktów – na to liczę.

Pomoc: Zivec (Piast, 1,6 mln, 10%) – w meczu Piast – Termalica bramki muszą paść. Stawiam nie tyle na wygraną Piasta co na bramki jego pomocnika.

Atak: Szczepaniak (Piast, 1,8, 3%) – jak wyżej. Szczepaniak w ostatnich 3 meczach miał 8 kluczowych podań i 3 celne strzały. W końcu urodzi się z tego asysta lub bramka.

Nisza: Gutkovskis (Termalica, 1,6, 2%) – skoro mają padać bramki, to strzeli je zapewne także Termalica. Stawiam na Łotysza, choć i Śpiączka był kuszący.

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Ocen: 1, Średnia: 5,00 z max: 5)
Loading...