Kogo na 36. kolejkę Ekstraklasy?

Kogo na 36 . odsłonę do Fantasy Ekstraklasy? Polecamy.

Zaczyna Michciu

Obrona: Kwiecień (Jagiellonia, 1,5mln) – nisza 🙂 jak nic, bo 3%! Widziałem mecz z Lechem i powiem szczerze, że bardzo mi się gra podobała. Wchodzi na główki, strzela z dystansu (dobrze). I oczywiście ustawiany na pozycji defensywny pomocnik. Czego chcieć więcej?

Pomoc: Kosecki (Śląsk, 1,8mln) – powiem tak. Gość robi wiatr z przodu i to mi się podoba. Oprócz strzelenia ostatnio goli to i asysty wpadają na konto (a i karnego wywalczy czy też wykartkuje przeciwnika). Cały Śląsk pod wodzą Pawłowskiego zaczął grać i wydaje się, że końcówka należy do Nich … i Koseckiego.

Atak: Piątek (Cracovia, 2,9mln) – jeszcze jeden hattrick i przy nieobecności w tej kolejce Carlitosa zrobi się ciasno w czołówce o króla strzelców. Piatek jest w stanie strzelić w 2 meczach 4 gole. Z tą formą i graniem pod niego może się udać. Dodatkowo w Cracovii oprócz niego nie ma kto strzelać goli.

Nisza: Imaz (Wisła, 2,2mln 5%) – Bo kto ma strzelać pod nieobecność najlepszego piłkarza ligi? Ktoś powie Boguś, ja na to … 🙂 . Pewny plac Imaza przy tak grającym Lechu może dać punkty.

Kopara dorzuca

Obrona: Celeban (Śląsk 2,0) 7% Obrońca jest przydatny SFG, czyste konto w meczu z Pogonią. Śląsk ostatnio nie przegrywa więc warto rozważyć tego obrońcę.

Pomoc: Stilić (Wisła Płock 2)  44Asysta w Warszawie, pewny środek pola, potrafi strzelić. Do Płocka przyjeżdża nieobliczalna Korona wiec może być grad goli i asyst.

Atak: Frączczak  (Pogoń 2) 7%  Bardzo mi się podobał w meczu ze Śląskiem, bardziej schodził do skrzydła i kreował Buksę, bliski był asysty. Nadal liczę na gole z rzutów karnych.

Nisza: Piech (Śląsk 2,3 ) 2%. Dwa mecze z rzędu z bramką. Nie obiecuję, że zagra całe 90min. Pawłowski rotuje składem i jest Robak chętny do gry, ale piłka w polu karnym Piecha szuka. Możliwe ze po podaniu Kosy którego polecał Michciu

Nowy kończy

Obrona: Remy (Legia, 2,5mln) – Legia jak chce być mistrzem musi tracić mniej bramek. Remy to solidny zawodnik, który to gwarantuje. Tym razem Legia nie będzie miała łatwo ale zaryzykuję na czyste konto drużyny z Warszawy.

Pomoc: Novikovas (Jagiellonia, 2,9mln) – tutaj kolejne nawiązanie do tytułu mistrza ligi. Jagiellonia jeszcze walczy i ma szansę. Ofensywnie usposobiony Novikovas potrafi błysnąć i zapunktować na dwucyfrówkę.

Atak: Robak (Ślask, 2,7mln) – cały czas w polu karnym, ma nos do bramek i nie powiedział ostatniego słowa. Tak jak Michciu wspominał Kosecki i Robak stanowią obecnie siłę Śląska więc wybór oczywisty. Michiu ma rację!

Różnica (nisza): Gutkovskis (TBB, 1,6mln 2%) – prosty temat Termalika wygrywa z Arką, która o nic nie gra (mimo iż trener zapowiada najmocniejszy skład) i mają praktycznie utrzymanie bo przeskoczą Piasta. Będą grać ofensywnie bo nie mają nic do stracenia. Gole muszą paść.

Niech szczęście fantasy będzie z Wami!

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Brak Ocen, Oceń jako Pierwszy!)
Loading...