Kalendarz Ekstraklasy: kolejki 31 -35

Przyszło nowe. Jest podział grupy, koniec z pytaniami z gabinetu stomatologicznego czy atakujemy górną czy dolną ósemkę? Jest terminarz rundy finałowej, Michciu może sklejać kalendarz.
Co nowego w kalendarzu?

W sumie nic 🙂

Specjal:

Trzeci raz z rzędu nie przyznajemy Specjala. Zaczekajmy na rozwój sytuacji w grupach. Faworyta mam, ale musi to potwierdzić na boisku.

Tak prezentuje się już sam kalendarz na kolejkę 31-35.

Kalendarz Ekstraklasy na 31-35. kolejkę wiosna 2018
Kalendarz Ekstraklasy na 31-35. kolejkę wiosna 2018

Kilka słów o aktualnej sytuacji:

Odradzam zawodników drużyn, które już się utrzymały, a nie mają szans na puchary. Przynajmniej przez ligę. Korona stawia wszystko na PP- pokazał to eksperymentalny skład we Wrocławiu. Górnik też blado wypada w zestawieniu i ma realne szanse na wywalczenie awansu do finału PP. Odradzamy dołujących Górników. Nie przekonała mnie tez krakowska Wisła w przeciwieństwie do tej z Płocka. Kopara zapamiętaj – Stilić must have.

Watro też przyjrzeć się drużynom, które mają „przewagę swojego boiska”. W naszej rodzimej Ekstraklasie 46% zwycięstw gospodarzy  a  tylko 24% gości. Na czoło wychodzi Pogoń, Cracovia i Lech. Szczególnie na tą kolejkę polecałbym trójkę z Lecha, który gra z Koroną- wg serwisów bukmacherskich zwycięstwo Lecha to najpewniejsze wydarzenie nadchodzącego weekendu.

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Brak Ocen, Oceń jako Pierwszy!)
Loading...