ROZLICZENIE – Kogo na 28. kolejkę Ekstraklasy?

Kolejne rozliczenie przed nami. Była to ostatnia kolejka przed przerwą na mecze towarzyskie. Mamy czas złapać oddech i uporządkować sprawy osobiste. Więc nie spiesząc się poniżej przedstawiam rozliczenie Kogo na 28. kolejkę Ekstraklasy?

Czytaj dalej ROZLICZENIE – Kogo na 28. kolejkę Ekstraklasy?

ROZLICZENIE – Kogo na 27. kolejkę Ekstraklasy?

Wszystko wraca do normy i wygląda jak dawniej. O czym mowa? A mianowicie o polecanych transferach, pisaliśmy o nich tutaj Kogo na 27. kolejkę Ekstraklasy? Mimo iż kolejka jeszcze nie skończona to rozliczenie można przedstawić.

Czytaj dalej ROZLICZENIE – Kogo na 27. kolejkę Ekstraklasy?

ROZLICZENIE – Kogo na 26. kolejkę Ekstraklasy?

Rozliczmy się kolejny raz!  Tym razem sugerowaliśmy kogo warto było zakupić na kolejkę nr 26 we wpisie na blogu Kogo na 26. kolejkę Ekstraklasy? Jak wyszło? Sami zobaczcie. Powiem tylko że warto, ponieważ jest jedna anomalia, której ja się nie spodziewałem.

Czytaj dalej ROZLICZENIE – Kogo na 26. kolejkę Ekstraklasy?

ROZLICZENIE – Kogo na 24. kolejkę Ekstraklasy?

Przed 24 kolejką we wpisie na blogu Kogo na 24. kolejkę Ekstraklasy? polecaliśmy transfery i jak co tydzień trzeba się rozliczyć z naszych typów. Poniżej zobaczymy ile punktów uzbierał każdy z nas (a w zasadzie sprawdźcie tylko typy Nowego)!

Czytaj dalej ROZLICZENIE – Kogo na 24. kolejkę Ekstraklasy?

ROZLICZENIE – Kogo na 23. kolejkę Ekstraklasy?

Przed 23 kolejką we wpisie na blogu Kogo na 23. kolejkę Ekstraklasy? polecaliśmy transfery i jak co tydzień trzeba się rozliczyć z naszych typów. Poniżej zobaczymy ile punktów uzbierał każdy z nas!

Czytaj dalej ROZLICZENIE – Kogo na 23. kolejkę Ekstraklasy?

ROZLICZENIE – Kogo na 22. kolejkę Ekstraklasy?

Przed 22 kolejką we wpisie na blogu Kogo na 22. kolejkę Ekstraklasy? polecaliśmy transfery, na które warto zwrócić uwagę. Jako, że jesteśmy odpowiedzialnymi mężczyznami i stawiamy czoła swoim wyborom postanowiłem rozliczyć nas z weekendowych wyborów w Fantasy Ekstraklasa.

Czytaj dalej ROZLICZENIE – Kogo na 22. kolejkę Ekstraklasy?