Kalendarz Ekstraklasy: kolejka 30

„Kto jada ostatki ten jest piękny i gładki” – jakże to powiedzenie pasuje do okresu poświątecznego! Raz trzeba zjeść to co się przygotowało na święta a dwa, że przed nami ostatnia kolejka rundy zasadniczej w Ekstraklasie. Przekonamy się kto gładko wskoczy do czołowej ósemki a kto pięknie będzie się silił o pozostanie w lidze.

Czytaj dalej Kalendarz Ekstraklasy: kolejka 30

Kalendarz Ekstraklasy: 28-30 kolejka

Zbliżamy się ku zakończeniu rundy zasadniczej w Ekstraklasie a co za tym idzie kilka klubów będzie się biło o pierwszą ósemkę, lepsi o utrzymanie się na podium a jeszcze inni o wygrzebanie się ze strefy spadkowej. Wszystko to ma przełożenie na Fantasy Ekstraklasę, w której planujemy transfery, zmiany i opaskę kapitana – tutaj z pomocą przychodzi masz kalendarz.

Czytaj dalej Kalendarz Ekstraklasy: 28-30 kolejka

Kalendarz Ekstraklasy: 26-30 kolejka

Mało czasu! Mało … a nie już gdzieś to pisałem. Nie zmienia to faktu, że liga przyspieszyła a my to lubimy najbardziej. Z wielką przyjemnością znajduję odrobinę czasu w napiętym dniu pracy, aby zaktualizować kalendarz i wrzucić go dla Was na bloga.

Zapraszam!

Czytaj dalej Kalendarz Ekstraklasy: 26-30 kolejka

Kalendarz Ekstraklasy: 25-29 kolejka

Mało czasu! Mało czasu! Jeszcze emocje nie opadły po weekendzie a tu już kolejna 25. kolejka za pasem! A kalendarz na kolejki 25-29 sam się nie zrobi. W mądrych podręcznikach „piszą” bądź też „jest napisane”, żeby nie panikować i ustalić na spokojnie priorytety i wykonywać zadania w ustalonej kolejności. Biorę głęboki oddech i wychodzi mi, że najpierw kawka, później kalendarza a na koniec zobaczymy co nam dzień przyniesie.

Zapraszam!

Czytaj dalej Kalendarz Ekstraklasy: 25-29 kolejka