Przed 2. kolejkę Premier League – gdyby…

„Gdyby” to jedno ze słów najczęściej używanych przez Prezesów Fantasy. Występuje gęsto, np. w odmianie „gdybym”, w połączeniu – „gdybym go kupił / dał kapitanem” i oczywiście z wyjaśnieniem – „bo tak już myślałem”. Wtedy jednak dochodzi słowo „ale”, w rozwinięciu do „ale zrobiłem inaczej”. Tak mam przed 2. kolejką Fantasy Premier League.

Plan budowania składu był prostywziąć guinnessa, poczytać, poklikać i cieszyć się z punktów na starcie złożyć drużynę na co najmniej 2 kolejki bez transferów, w 3. odsłonie mając 2 darmowe transfery na korekty. Tak starałem się dobierać zawodników.

W gruncie rzeczy jestem z niego zadowolony. Jednak są zagwozdki, który nie dają mi spokoju (grabarza) i kuszą zmianami już przed 2. kolejką.

Niegrający Mandanda. Czytam, że jest już włączony do kadry – więc może zagra. Ale jednak gdybym…

Punkty Sancheza. Placowe na starcie, gdy jego Arsenal strzelił 3 bramki. A gdybym…

Gdybym…

Gdybym postawił na Fabiańskiego, jako miałem w 112. ze 117. wersji składu – nie martwiłbym się teraz o pozycję bramkarza. Drugim byłby Mandanda i ze spokojem czekałbym na jego debiut.

Gdybym nie parł tak do Sancheza, kuszony jego pozycją najbardziej wysuniętego oszczędziłbym coś z jego 11 mln.
Za 10 mln jest Hazard, którego próbowałem w składzie lub choćby ktoś z LFC, co pojawił się u mnie nawet częściej. No i byłyby fundusze na Fabiańskiego.

I wtedy jedynym dylematem przed 2. kolejką byłaby opaska. Czy kapitanować ponownie Aguero czy jednak zmienić na Ibrahimovica?

A jak zaczynam kombinować czy zdjąć już Sancheza, szukać kogoś do bramki – to myśli krążą też czy nie wymienić Graya. Co zrobić z kontuzją Feghouli’ego….

Gdybym.

Kogo do składu na 2. kolejkę?

Niewiele od siebie dopiszę zajęty rozkminą powyższą, zatem odsyłam do ciekawych.

Fantasypl.pl proponuje blogowy skład na 2. kolejkę oraz wieści z szatni.

FFScout przedstawia propozycje swoich ekspertów, nieco o kapitanie oraz jeszcze jedne rozważania.

 

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Brak Ocen, Oceń jako Pierwszy!)
Loading...