Utrzymać wynik

Fantasy na Euro wkracza w decydującą fazę. W rozgrywkach tego typu najważniejsze są mecze grupowe. W fazie pucharowej, gdy składy Prezesów są do siebie co raz bardziej podobne – bardziej chodzi o utrzymanie wypracowanego miejsca. Bo niwelowanie różnic jest co raz trudniejsze.

Po 1/8 finału jest dobrze. W Uefa Fantasy Euro 2016 zajmuję 317. miejsce wśród Polaków. W FantasyEuro.pl 26. miejsce w generalce. W FE2016.pl grając bez bonusów: 419. miejsce. W FantasyPilkarzyki.pl 524. miejsce, ale bez jednej kolejki.

Co najważniejsze – prowadzę w swojej lidze prywatnej (w Uefa).

Drużyna Nowego w 4. kolejce Uefa Euro fantasy 2016
Drużyna Nowego w 4. kolejce Uefa Euro Fantasy 2016

Jak utrzymać lidera?

Na ćwierćfinały (w Uefa Fantasy mamy 4 darmowe transfery) z mojego składu odchodzą Srna, Perisić, Morata i Ramsey. Pierwsza trójka odpadła z turnieju, pomocnik Walii mocno mnie rozczarował w 1/8 finału.

„Must have” na ćwierćfinał wydaje się Kevin de Bruyne. Najwięcej stworzonych szans bramkowych wśród Belgów plus to gra na blok, bo teraz pewnie „każdy będzie go miał”.

Sprowadzam z powrotem Milika. W końcu musi! To może być różnica.

W składzie jest też Giaccherini, przez Uefę ustawiony jako obrońca. Choć mam czterech Niemców w składzie – musi być podstawa do zwiększenia ilości Włochów, gdyby ci poradzili sobie z rywalem.

Ograniczony już budżetem skład uzupełniam Nainggolanem zwiększając liczbę Belgów do pięciu. Zakładam, że większość rywali wybierze Belgię jako pewniaka do półfinału.

Czas na ćwierćfinały!

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Brak Ocen, Oceń jako Pierwszy!)
Loading...