Ta jedna decyzja. Kapitan.

O wyniku w Fantasy Futbolu decyduje szereg wyborów. Ale często zapamiętujemy tylko jedną decyzję. Tak, jak w 3. kolejce Fantasy Euro 2016 – brak opaski kapitana dla Cristiano Ronaldo. Gdybym powierzył ją Portugalczykowi, byłbym liderem mojej ligi.

Uefa Fantasy Euro 2016 daje możliwość zmian w składzie między dniami meczowymi. Można m.in. zmieniać kapitana. Tak się złożyło, że Portugalia grała zawsze w ostatni dzień meczowy kolejki. Można było zatem zmieniać kapitana aż do Ronaldo. W końcu Portugalia miała w grupie wygrywać.

W 1. kolejce dałem opaskę CR7 i nie przyniosło to dobrego rezultatu (2×2). W 2. kolejce już tego nie zrobiłem – co było dobrą decyzją.

W 3. serii przed meczem Portugalii kapitanem był Hector z Niemiec. 2×6 wyglądało dobrze. Liczyłem jednak, że Portugalia po dwóch remisach postrzela Węgrom. Kapitanem miał zostać Ronaldo..

Środa 22 czerwca okazała się dniem wyjazdów. Jeszcze rano byłem pewny, że do g.18 zdążę przeprowadzić zmiany. Mogłem o godz. 18:17. Za późno.

Ronaldo machnął 13 punktów.

Można zrzucić na trudne życie prezesa, można na zajęty dzień. Ale jednak rano, przed wyjazdem – mogłem zmienić. Nie zmieniłem.

Jedna decyzja. Kluczowa. Kapitan Ronaldo to 7 punktów więcej (-6 za kapitana Hectora plus 13 za CR7). Wystarczy by zostać liderem mojej ligi. Nie zostałem.

Choć błędów było więcej zapamiętam tę jedną decyzję. Tak to już jest. Pomijamy wiele istotnych kwestii skupiając się na tej jednej decyzji.

Mimo to, wynik mam satysfakcjonujący. 58 punktów w 3. kolejce. 179 w sumie. 4413. miejsce w generalce Uefa, 147. wśród Polaków. I 2. miejsce w mojej lidze.

Drużyna Nowego w 3. kolejce Uefa Fantasy Euro 2016
Drużyna Nowego w 3. kolejce Uefa Fantasy Euro 2016

 

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Brak Ocen, Oceń jako Pierwszy!)
Loading...