Drużyna Nowego w Fantasy Euro 2016. Po 1. kolejce jest git!

Notuję dobry start w Fantasy Euro. Po 1. kolejce prowadzę w swojej lidze prywatnej w grze Uefy i.. tu mógłbym już zakończyć wymienianie sukcesów, bo ten jest najważniejszy. I najbardziej dla mnie zaskakujący. Bo ja na czele ligi? 🙂

Drużynę zbudowałem z myślą o zasadach, jakie mamy w grze Uefy. Zmiany ławka <-> murawa między dniami meczowymi oraz możliwość zmiany kapitana.

Dzięki podpowiedziom od Fantasypl.pl miałem w składzie takie perełki jak Shar ze Szwajcarii (obrońca, 5,5 mln, bramka i 11 punktów) czy grającą ławkę (tani Kozacik w bramce, Guerreiro w obronie i Weiss w pomocy).

Dobrze dobrałem Jędrzejczyka (4,5 mln) w defensywie, Milika (7,5 mln) zamiast Lewandowskiego (11,5 mln) czy Giroud (8,5) zamiast Griezmanna (10).

W pomocy oczywiście Payet (kto gra w Fantasy Premier League, ten wie)/

Zrezygnowałem z Ibrahimovica (11), choć strzału na koniec kolejki upatrywałem w Ronaldo (12). Portugalia okazała się moim niewypałem – trzech piłkarzy za 8 punktów (w tym 2×2 Cristiano).

Ostatecznie 64 punkty, lider w mojej lidze (:D), 340. miejsce wśród Polaków i 8658. miejsce w generalce (ze stratą 21 punktów).

Drużyna Nowego w Uefa Fantasy Euro 2016 1. kolejka
Drużyna Nowego w Uefa Fantasy Euro 2016 1. kolejka

Co poszło nie tak

Jak zawsze, coś musiało pójść nie tak. Rotujący kapitan okazał się złem. Zacząłem od Giroud (5), później ryzykow z Weissem (1), wreszce był Oezil (6). Wszystko jednak zmierzało do Cristiano Ronaldo. I skończyło się placowym 2×2.

Co na 2. kolejkę?

Zapewne bez Wild Card, którą zostawię na 3. kolejkę. Czyli zostaje jeden transfer. Po bardzo smutnych wieściach dla Srny, wydawało się, że to jego zastąpię (kusi Ciman z Belgii). Jednak Chorwat ma wrócić do kadry i wystąpić w 2. kolejce. Zatem może Lindelof?

Po dobrej grze Rumunii w 1. meczu mniej pewny jestem czystego konta Sommera i Shara ze Szwajcarii. Ale jest szeroka ławka, w tym dobrze grający Kozacik (tylko czy będzie czyste konto z Rosją? na bonus jednak można liczyć).

Zaczyna się główkowanie 🙂

Na innych arenach też nieźle

Tłukę w każdą z opisanych gier. W FantasyEuro.pl 143. w generalce. W FantasyPilkarzyki.pl 161. w generalce. W FE2016.pl 17. w generalce (bez bonusu kapitan x3!).

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Brak Ocen, Oceń jako Pierwszy!)
Loading...