Szeroka zmiana cen po 14. kolejce

Po 14. kolejce aż 30 piłkarzom Fantasy Ekstraklasa zmieniła cenę. Wśród 17 spadków cen aż 14 przypisano piłkarzom Lechii Gdańsk. Sprawdźcie

17 spadków, 14 Lechia

Po porażce 0:5 z Koroną wielu z nas psioczyło na piłkarzy Lechii. Zapewne najwięcej na Marco Paixao, często wybieranego kapitanem. Gdy dodać do tego ławkę Rymaniaka, jaką wielu mu zafundowało – wynik w kolejce mógł wielu zezłościć.

Włodarze Fantasy Ekstraklasy postanowili mocno obniżyć wartość piłkarzom z Gdańska – aż 14(!) z nich straciło na wartości. Spójrzcie

Spadek cen w Fantasy Ekstraklasie po 14. kolejce jesień 2017
Spadek cen w Fantasy Ekstraklasie po 14. kolejce jesień 2017

Największy spadek dotknął jednak Sheridana z Jagiellonii – jego wartość spadła o 0,3. Dużo, choć i tak daleko do spadku ceny Vassiljeva. Oprócz napastnika z Białegostoku i piłkarzy Lechii wartość spadła Gyurcos (drugi raz z rzędu 0,1) i Zwolińskiemu.

Wzrost Legii i Korony

Po wygranej w Gdańsku i 17 punktach wzrost ceny Rymaniaka nie dziwi (sezon zaczynał z wartości 1,7, obecnie 2,0). Dziwi nieco Kaczarawa, który zaliczył jeden mocny występ.

Wartości wzrosły także pięciu piłkarzom Legii. Wszyscy (Malarz, Niezgoda, Pazdan, Broź, Kucharczyk) zaliczyli wcześniej spadki – teraz odzyskują wartość.

Wzrost cen w Fantasy Ekstraklasie po 14. kolejce jesień 2017
Wzrost cen w Fantasy Ekstraklasie po 14. kolejce jesień 2017
Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Ocen: 1, Średnia: 5,00 z max: 5)
Loading...