Rozliczenie: kogo na 31. kolejkę

Za nami 31. kolejka, chyba najmocniej bolesna dla prezesów fantasy ekstraklasy w tej rundzie. Kolejka zaczęła się w piątek trzynastego – co nie usprawiedliwia wyników, ale ten dzień dał nam pretekst by do typowania polecanych zawodników zaprosić gości. Jak im poszło? Sprawdźcie.

Do udziału w typowaniu zaprosiliśmy dobre duchy i komentatorów fantasy futbolu. Swoje typy przesłały koleżanki – krejzolki Fancy Pasztet i Sissi a także znani z twitterowej sceny fantasy: The BronxAdrian MuchaFantasycznie.

Ich typy zobaczycie w artykule kogo na 31. kolejkę ekstraklasy. Jak im poszło?

Wyniki – rozliczenie polecanych

Rozliczenie kogo na 31. kolejkę Fantasy Ekstraklasa

A w sumie:

Rozliczenie kogo na 31. kolejkę Fantasy Ekstraklasa
Rozliczenie kogo na 31. kolejkę Fantasy Ekstraklasa

Najlepiej poradził sobie The Bronx, który do 7 oczek Nunesa dołożył 6 Carlitosa i 4 Hernandeza. Jedynie Szymański (2) okazał się niewypałem. 19 punktów to blisko 5 punktów średnio na piłkarza. W tej kolejce to dużo. Brawo Bronx!

Panie wypadły okazale na tle panów. 7 punktów za obrońcę, ciekawe wybory do ataku i niszy oraz jeden piłkarz placowy (Hamalainen).

Adrian stracił sporo na pewnych zdawałoby się Gytkjaeru i Majewskim. Obaj placowe 2 punkty. Tak jak obrońca Legii. Jedynie Delew (5) ratował sytuację.

Ale cóż może powiedzieć Fantasycznie, który całą polecaną czwórkę wybrał z Lecha? Argumentację miał szeroką. Kolejorz przegrał 0:1 z Koroną. Pewnie „placowe” 2 punkty za każdego piłkarza można przełknąć. Jednak Jevtić (-2) dosłownie obniżył średnią. 1 punkt na zawodnika.

Jak komentowali swoje wybory nasi typerzy?

Adrian:

A szkoda strzępić ryja. Remy, Majewski, Gytkjaer po 2 punkty i Delew 5 punktów. Koniec z polecaniem.

The Bronx:

TOP 3 zawiodło nasze oczekiwania, co widać po punktacji chociażby Legionistów czy Lechitów. Pogoń wygrała mecz o tzw. 6 pkt i wreszcie Załuska nie wyjmował piłki z siatki. Cracovia ponownie wygrała tym razem bez udziału Javiera, a najlepszy piłkarz ligi, czyli Carlitos nie zawiódł Białej Gwiazdy, lecz pozostawił niedosyt tym którzy powierzyli mu opaskę – bo powinien mecz skończy z dorobkiem 2 asysty bądź gol+asysta.

Fantasycznie:

Moim największym błędem w typowaniu było postawienie wszystkiego na Lecha, nie rozłożyłem ryzyka na Pogoń czy inna drużynę ale po prostu byłem tak pewny tego meczu, że stwierdziłem, że nie muszę się wysilać na szukanie punktów na innych boiskach skoro te można łatwo będzie zdobyć przy Bułgarskiej.

W najbliższej kolejce powracamy do tradycyjnych typów autorów bloga.

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Ocen: 1, Średnia: 5,00 z max: 5)
Loading...