ROZLICZENIE – Kogo na 28. kolejkę Ekstraklasy?

Kolejne rozliczenie przed nami. Była to ostatnia kolejka przed przerwą na mecze towarzyskie. Mamy czas złapać oddech i uporządkować sprawy osobiste. Więc nie spiesząc się poniżej przedstawiam rozliczenie Kogo na 28. kolejkę Ekstraklasy?

Większość z nas wierzyła w Piątka i Cracovię. Piątek nie zawiódł i dał 12pkt. Komu? Oczywiście Nowemu – na usprawiedliwienie Kopary i mnie muszę napisać, że obaj go chcieliśmy polecić do zakupu lecz prawo pierwszeństwa tym razem przypadło Nowemu. Dorzucił Vujadinovicia z czystym kontem i ma kolejną (już piątą!) wygraną.

Kopara świetnie wyczuł Lecha, choć Jevtić nie zaczął meczu od początku to swoje zrobił. Gola dorzuca Gytkier, który wydaje się że jest w dobrej dyspozycji. Pozostałe dwa transfery z sympatii do Kopary nie będę komentował. Ciekawe czy w następnej koleje będzie polecany przez niego gracz z Poznania (rywal Wisła K.).

Michciu Michciu Michciu … co ty robisz? Tak mi się w głowie myśl zapętliła. Jedynym dobrym wyborem okazał się Dilaver z czystym kontem. Kante zrobił karnego ale dla drużyny przeciwnej a Rado nic nie pokazał na tle dobrze wyglądającej Wisły Kraków.

Sprawdźcie poniżej szczegółowe rozliczenie:

ROZLICZENIE - Kogo na 28 kolejkę Ekstraklasy
ROZLICZENIE – Kogo na 28 kolejkę Ekstraklasy

W ogólnej klasyfikacji Nowy systematycznie buduje przewagę na rundę mistrzowska/spadkową. Średnia jego wybieranych zawodników została podtrzymana w tej kolejce vs total (6,5pkt do 6,4pkt). A my we dwóch nie składamy broni choć morale powoli podupadają. Jedyne co przychodzi do głowy to jeszcze więcej czasu poświęcić na analizę! Poniżej wyniki od początku wiosny.

Sprawdźcie także total:

ROZLICZENIE. Kogo na 28 kolejkę Ekstraklasy TOTAL
ROZLICZENIE. Kogo na 28 kolejkę Ekstraklasy TOTAL

Tak jak pisałem powyżej mamy przerwę na mecze towarzyski. Każdy z nas ma czas na dokładną analizę i śledzenie ewentualnych kontuzji. Wpis z cyklu „Kogo na następną kolejkę Ekstraklasy?” ukaże się zapewne w tygodniu poprzedzającym kolejkę Ekstraklasy.

Zapraszamy na BLOGA/ FB/ TT. 

Niech szczęście fantasy będzie z Wami!

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Ocen: 1, Średnia: 5,00 z max: 5)
Loading...