ROZLICZENIE – Kogo na 22. kolejkę Ekstraklasy?

Przed 22 kolejką we wpisie na blogu Kogo na 22. kolejkę Ekstraklasy? polecaliśmy transfery, na które warto zwrócić uwagę. Jako, że jesteśmy odpowiedzialnymi mężczyznami i stawiamy czoła swoim wyborom postanowiłem rozliczyć nas z weekendowych wyborów w Fantasy Ekstraklasa.

Postaram się aby co wtorek/środę taki wpis znalazło się na blogu.

Poniższe zestawianie zawodników podzieliłem na pozycję, kto polecał z naszej trójki, zawodnik jaki został wybrany, punkty jakie zawodnik otrzymał w kolejce oraz co składało się na dorobek punktowy.

Spójrzmy więc jak wyszło:

polecani zawodnicy na 22 kol. - rozliczenie.
polecani zawodnicy na 22 kol. – rozliczenie.

Biję się w pierś [Michciu] i proszę o wybaczenie, bo tylko jeden dobry wybór na czterech – Rymaniak. Nasza mała rywalizacja rozegrała się tylko w przypadku Kopary i Nowego. Można powiedzieć, że szli równo z punktami. Po weekendzie punktowo wyglądało to na 28 vs 26 z tym, że polecany przez Nowego pomocnik (Novikovas) miał jeszcze do rozegrania spotkanie. Dziś już wszystko jest jasne – Novikovas dał dodatkowe 5pkt i tym samym pierwszą wewnętrzną rozgrywkę w polecanych transferach wygrywa Nowy (od siebie gratuluję!). Średnio polecany przez niego zawodnik uzyskał aż 7,8pkt w obecnej kolejce! Szkoda, że nie polecił nam całej 11-stki bo przy takiej skuteczności zakręcilibyśmy się koło 50 miejsca w overallu.

Na koniec wrzucam podsumowanie, które będzie po każdej kolejce aktualizowane. Zobaczymy też kto lepiej wypadł w typowaniu transferów w przeciągu całej rundy.

polecani zawodnicy na 22 kol. - rozliczenie total.
polecani zawodnicy na 22 kol. – rozliczenie total.

Jak Wam się podobają wybory Nowego? Warto było się posłuchać? Myślę, że TAK i dodam, że nie wszystko stracone bo już koło czwartku pojawi się wpis „KOGO NA 23. KOLEJKĘ EKSTRAKLASY?”. Zapraszam do komentowania na Blogu, FB oraz TT.

Niech szczęście fantasy będzie z Wami!

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Ocen: 3, Średnia: 5,00 z max: 5)
Loading...
 • Ostatecznie sam za Novikovasa wziąłem Frankowskiego (dzięki komentarzom pod tekstem). Za to w ataku jednak Maresa zastąpiłem Urynowiczem 😉

 • Machete

  W piątek rano -> Niezgoda (13) + Mereba (7) + Boguski (7)
  Po południu -> Niezgoda (13) + Barkhrot (4) + Frankowski (10)
  A skończyło się na -> Kante (12) + Hamalainen (4) + Frankowski (10)
  Dalej nie wierzę że kupiłem Kante a on strzelił 2 gole 🙂 Hama słabo…

  Angulo (1) na C to była największa wtopa a zmieniłem z trochę lepszego Piątka (4), to jedyne na co mogę narzekać, no i może na to że zamiast zostawić brakarza Korony (7) to była kasa i zmieniłem na Malarza (2).

  70 punktów i jedziemy dalej, z wyżej wymienionych waszych przykładów mam tylko Nunesa, ale sam go wcześniej „wykminiłem”, tylko się upewniłem że warto, ładnie mu to dośrodkowanie wyszło 😉

  • Bardzo dobry wyjściowy wynik.

 • Michciu

  Każdy popełnia błędy.
  Do niedawna miałem w składzie Kiełba, Kwietnia i Pospisila. A wziąłem Bartkowskiego, Hernandeza i jakiego leszcza.

 • Bartosz Barnaś

  Nowy jak to jest że polecasz lepszych niż tych co sam wstawiasz w skład 😀 ?

  • Polecam na daną kolejkę a patrzę też długofalowo 🙂 I nie do końca źle wypadłem na starcie – zamiast Novikovasa wziąłem Frankowskiego (+), za Maresa wykoncypowałem niszowego Urynowicza (-) a Nunesa wziąłem!

   • Bartosz Barnaś

    to by się zgadzało z tym długoterminowym patrzeniem 😀 zwracam honor! pomyślałem sobie „poleca dobre typy a sam z nich nie korzysta WTF” xD