Opcje budżetowe na start

Bierzesz Angulo (4,4), myślisz o Carlitosie (4,5), jednego z nich chcesz uzupełnić Paixao (4,0). Kusi Gytkjear (2,8) czy Gumny (2,6) i w budżecie zostaje niewiele. Uzupełniasz skład piłkarzami za 0,5 mln. Ale którymi? Postaramy się pomóc. 

Kilka dni temu Michciu podesłał mi piłkarzy w przedziale wartości 0,5 – 0,7 mln, którzy zaliczyli minuty w sparingach. Uzupełniłem zestawienie o sparingi z ostatnich pięciu dni oraz dane z jesieni – punkty i minuty na ekstraklasowych boiskach.

Piłkarze poniżej 1 miliona z minutami jesienią

Zagrali także w sparingach zimą.

Budżetowe wybory w Fantasy Ekstraklasa. Minuty jesienią
Budżetowe wybory w Fantasy Ekstraklasa. Minuty jesienią

Czas to minuty jesienią (za Ekstrastats). Najwięcej mają Łuczak ze Śląska i Andrzejczak z Zagłębia – ale też mają 0,7 wartości.

Ciekawy jest Scalet, który zaliczył minutę i.. asystę.

W zestawieniu brak Poprawy (0,5) ze Śląska, który jesienią zaliczył 254 minuty i 5 punktów. Ale bodaj przez uraz nie grał w sparingach.

Piłkarze poniżej 1,0 grający w sparingach

Nie mają minut z jesieni, ale kopali zimą.

Budżetowe wybory w Fantasy Ekstraklasa. Bez minut jesienią
Budżetowe wybory w Fantasy Ekstraklasa. Bez minut jesienią

Dybowski dostawał szanse w Piaście, ale w ostatnim sparingu już nie zagrał. W tej chwili najpopularniejszy niskobudżetowy wybór na bramkę (27%).

@Fantasycznie podpowiada mi: Jończy/Szota to obrońcy z Lubina za 0.5 i mogą jakieś minuty dostać w przypadku kontuzji/kartki/słabej formy ŚO Zagłębia

Powyższe zestawienia obejmują 26 (w tym 10 z minutami jesienią) z 55 piłkarzy w przedziale 0,5-0,9 (tutaj te liczby). Dużo.

Jak wiemy, od sparingów do pierwszej drużyny daleko. Ale bliżej niż bez minut w grach kontrolnych.

Liga bloga FantasyFutbol.pl w FantasyEkstraklasa: fb999217

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Brak Ocen, Oceń jako Pierwszy!)
Loading...