Liczby Ekstraklasy po 26. kolejce

W danych, które zbieram pojawiły się nowe pozycje – ceny i posiadanie. Zapraszam na aktualizację liczb Ekstraklasy po 26. kolejce. 

Wielkie brawa dla Ekstrastats, którzy dodali liczby z przerwanego meczu Piast – Górnik. Mimo weryfikacji wyniku na walkower, mamy liczby z 80 minut!

Ceny

Nowa pozycja w tabelkach. Zrzucam listę transferową i ceny piłkarzy w poszczególnych kolejkach. Kolejność wg ostatniej zmiany cen.

Posiadanie

Wzorem cen, podaję posiadanie na starcie danej kolejki. Kolejność od najwyższego posiadania.

Liczby po 26. kolejce

Poniżej wstawiona tabelka. Pełną zobaczycie tutaj.

Niestety nie ma możliwości sortowania i filtrowania. By to zrobić musicie skorzystać ze swojego arkusza (excel jeżeli macie; libre lub open office czy arkusze google – to tu publikuję liczby) – przeklejcie dane i filtrujcie do woli.

Co tu widać?

Wreszcie zmiana cen. FE podaje je w artykule, ale tylko dla kont premium. Stąd tabelka może być przydatna.

23 zmiany w górę, w tym dwie +0,3 (Pospisil, Mitrović z Jagi). Wszystkie wzrosty zrozumiałe, choć Hładun (0,6 z 0,5) wydaje się, że też mógł wyżej podskoczyć (posiadanie z 8 do 18% w tej rundzie).

FE podaje 27 zmian w dół. Jest jeszcze jedna (28) – na listę wrócił Dąbrowski (po przenosinach z Legii do Zagłębia) z niższą ceną (2,0 zamiast 2,3). Spadły ceny Angulo i Carlitosa, ale tylko o -0,1. Więcej w tabelce.

Na czele cyferek piłkarze Jagiellonii – wiadomo. Wciąż wysoko Angulo (ostatnie 3 kolejki, cała wiosna).

Zwróćcie uwagę na Stefanika z Termalici. Niskie posiadanie a dobre liczby ma także jego kolega Gergel. Z różnic wysoko są RadutSzczepaniak.

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Brak Ocen, Oceń jako Pierwszy!)
Loading...