Liczby Ekstraklasy po 25. kolejce

Liczby są zebrane i wrzucone w tabelki. A w nich nowa pozycja: liczby za trzy ostatnie kolejki. Najnowsze dane po 25. kolejce poniżej.

Ekstrastats już w czwartek wieczorem wrzuciło dane za 25. kolejkę. Nic tylko ściągać i łączyć z Fantasy Ekstraklasa.

Brak zmian cen

To, co zaskakuje to wciąż brak zmian cen w FE. Nie ma żadnych. Lista transferowa jest na bieżąco. Obecnie mamy na niej 440 piłkarzy.

Cyfry po 25. kolejce

Poniżej wstawiona tabelka. Pełną zobaczycie tutaj.

Niestety nie ma możliwości sortowania i filtrowania. By to zrobić musicie skorzystać ze swojego arkusza (excel jeżeli macie; libre lub open office czy arkusze google – to tu publikuję liczby) – przeklejcie dane i filtrujcie do woli.

Nowy arkusz: ostatnie 3 kolejki

Za nami już cztery wiosenne (czyli zimowe) kolejki. Arkusz STAT WIOSNA prezentuje liczby ze wszystkich nich. Arkusze STAT XX z danej kolejki. Nowy arkusz STAT 3 OSTATNIE to trzy ostatnie kolejki – na teraz do dane z kolejek 22.-25.

Co tu widać?

Bezjak. Lider liczb wiosną i w 3 ostatnich kolejkach. I bez cyferek jest teraz jedną z lepszych opcji – choć dopiero 7. najczęściej kupowanym w tym okienku.

Ofensywa Jagiellonii – oprócz napastnika, trio Pospisil, Novikovas i Frankowski. Z klasycznym fantasy-dylematem: którego?

Angulo. Jak poprzednio tak i teraz, mimo słabszej kolejki – będę powtarzał: te liczby w końcu przełożą się na punkty.

Łasicki wyróżniony poprzednio, w 25. kolejce oddał strzał i miał 2 kluczowe podania. To wciąż jest dobra opcja.

Nisze to Papadopulos i Kolew. Sąd pod grą.

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Brak Ocen, Oceń jako Pierwszy!)
Loading...