Kogo na 9. kolejkę Fantasy Ekstraklasa?

Kogo na 9. kolejkę? Polecamy.

TheBronx wyprowadza cios niczym Mike Tyson.

Obrona: Paweł Stolarski (1,9 mln; 6% Legia) Bardzo dobre zawody w papierowym hicie z Kolejorzem, liczę na jego ofensywne rajdy które zaowocują asystą, a może i asystami – CS będzie miłym dodatkiem

Pomoc: Kamil Jóźwiak (1,9 mln; 2% Lech) Jedyny zawodnik Kolejorza, który starał się w meczu w stolicy. Przeciw Legii nie wyszło, ale Arka to już zdecydowanie niższa półka – coś wrzuci lub dorzuci

Atak: Carlitos (4,5 mln; 39% Legia) Jak na niego,to aż 2 mecze bez bramki, rzadka sytuacja. Zapewne będzie starał się ją odmienić, przeciwnik taki, że jest całkiem realne ustrzelenie przynajmniej jednej bramki.

Nisza: Pomocnik Kamil Wojtkowski (1,7mln; 0% Wisła Krk) Mam nadzieję,że wejście smoka w recitalu przy Reymonta nie było jednorazowym strzałem, nie mam pewności czy zagra od 1′ – ale kto nie ryzykuje … 🙂

Michciu walczy niczym „malutki” Manny Pacquiao.

Obrona: Guilherme (2,5mln; 12% Jagiellonia) Szansa na czyste konto Jagiellonii jak najbardziej możliwe. Szansa na wygraną także. Szansa na asystę – czemu nie? Myślę, że te 3 powody wystarczą aby go zakupić.

Pomoc: Ricardihnio (2,2mln; 42% Wisła Płock ) Ostatnio pusty przejazd z Legnicą. Cóż każdemu może się zdarzyć. tym razem na drodze Cracovia, która jak wiadomo nie jest obecnie najlepiej poukładana w obronie. Ricardinho wraca do strzelania – zakład?

Atak : Ondrášek (2,2mln; 41% Wisła Krk) – każdy wie o co chodzi. U siebie w teamie ignoruję bo gonię lidera ale gdyby nie to must have na obecną chwilę.

Nisza :Pomocnik Hateley (1,7mln; 1% Piast) – grał w Śląsku przez 3 sezony i bez żalu go pożegnano. Teraz wraca do Wrocławia z Piastem i będzie chciał coś udowodnić. W ostatnich 3 meczach punktuje kolejno 6pkt 6pkt 5pkt to dla mnie wystarczająco dobra passa żeby zaryzykować.

Kopara tańczy z polecanymi niczym Muhammad Ali.

Obrona: Kwiecień (2,0mln; 2% Jagiellonia)Oczywiście uwielbiamy obrońców grających w pomocy. Ostatnio bramka, CS możliwe. Nadawałby się na niszę.

Pomoc: Kostal (1,8mln; 15% Wisła Krk) Ostanie dwa mecze cicho o nim, bo o innych Wiślakach było głośno, ale mecz z Pogonią posiadająca ogromne kadrowe problemy jest idealnym momentem na przełamanie.

Atak: Paxiao (2,5mln; 43% Lechia) Nie wiem czy będzie ustawiony na  skrzydle czy na środku, ale u siebie zawsze groźny. Egzekutor karnych. Lechia powinna być podrażniona po porażce pod Wawelem. W tym meczu jeszcze smaczek Stokowiec przeciwko swojej starej drużynie. Emocje gwarantowane do 12 rundy.

Niższa: Bramkarz Putnocky (2,4mln; 2% Lech ) Nokaut. Lech jednak faworytem w Gdyni, która fatalnie gra u siebie.

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Brak Ocen, Oceń jako Pierwszy!)
Loading...