Kogo na 6, kolejkę?

Kogo na 6. kolejkę Fantasy Ekstraklasa?

Zaczyna TheBronX ofensywnie niczym LA Lakers z czasów SHOWTIME

Obrona: Wasilewski (1,7 mln; 8% Wisła Krk) Pierwsza połowa w Poznaniu ospała, ale w drugiej dowodził obroną wyłączając Amarala czy Gytkjaera. Stwarzał zagrożenie przy sfg, mógł nawet zdobyć bramkę, lecz Buric obronił fenomenalnie – bardziej liczę na bramkę niż na czyste konto.

Pomoc: Robert Pich (2,1 mln; 2% Śląsk) Mimo paździerzu poniedziałkowego Pich był bardzo wyróżniającą się postacią w meczu z Pogonią, głównie on rozruszał ofensywę Śląska, zatem z kim się nie przełamać jak z Sosnowcem ??

Atak: Carlitos (4,5 mln; 29% Legia) Przełamał się z Sosnowcem, rozegrał dobre zawody, oddał sporo strzałów – liczę na podtrzymanie passy

Niższa: Napastnik Jesus Imaz (2,0 mln ; 4% Wisła Krk) Z wiślackiego tercetu może i mniej oszałamiający występ, ale kilka świetnych piłek zwłaszcza asysta piętką do Ondraska, wciąż czeka na gola w tym sezonie, myślę że ze słabym Górnikiem jest na to spora szansa.

Michciu poleca twardzieli rodem z Detroit Pistons

Obrona: Mladenowic (18%; 2,0 Lechia) to, że KL nie zajęła się faulem Filipa to dla mnie jakiś skandal,ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. On sam na pewno będzie chciał swoją dobrą grą zatrzeć ślady swojego głupiego zachowania (na to liczę a nie na powtórkę głupoty). Ofensywnie usposobiony obrońca aż dziwne, że jeszcze nie zaliczył chociażby asysty w lidze?! Mecz przeciwko Pogoni będzie dobrym sprawdzianem czy warto na niego stawiać. Czyste konto (Pogoń 5 meczy 1 bramka strzelona) możliwe a dalej zobaczymy.

Pomoc: Novikovas (22%; 2,8 Jagiellonia) na ta kolejkę stawiam na kolejnego z Bad Boys tygodnia! Uwaga – jest możliwe że przez swoje popisy na TT nie zagra. Osobiście uważam inaczej niż On tj. wiele kobiet zna się na piłce i to wiele lepiej niż grono męskie (chyba zapunktowałem co?). Do Białegostoku przyjeżdża Beniaminek z Legnicy, który swoją grą nie przekonuje i jak dla mnie jest do spadku. Jagiellonia wolna już od Pucharów może skupić się na lidze (tak jak wszystkie drużyny w Polsce) – nic tylko „golić takich ogórków”.

Atak – Paxiao (37%; 2,4 Lechia) – ostatnio przesunięty na skrzydło i mniej go w polu karnym przeciwnika co przekłada się na sytuacje bramkowe. Jednak karne zostają i mam ‘czutkę’, że w tym meczu właśnie w taki sposób zapunktuje.

Nisza Obrońca – Wrzesiński (5%; 1,7 Zagłębie Sos) – ustawiony na skrzydle a w Fantasy jako obrońca, taki zawodnik to skarb! Przyznam się szczerze, że widziałem go tylko w meczy przeciwko Legii i powiem krótko, że TO MI WYSTARCZA żeby na niego postawić. W 5 meczach 3 gole mówi samo za siebie i gracze Fantasy też to już zauważyli i jego posiadanie rośnie – jeszcze chwila i wyjdzie z niszy. Spieszmy się i ryzykujmy po jak najwyższy OR.

.

 

Kopara kończy efektownym wsadem jak Vince Carter

Obrona: Wójcicki (11%: 1,8  Jagielonia) Mało brakowało miałby asystę( Kimala musnął piłkę i on ma punkty). Mało brakowało było by Cs ( Kelemen zasłużenie, antybohaterem meczu z Piastem) Przyjeżdża Miedź która z wyjazdów nie przywiozła jeszcze punktu.

Pomoc: Lukas Haraslin (1,9 mln; 27% Lechia) Nie strzela gola, nie asystuje – a dostaje plusa meczu za zawody w Zabrzu? Magia? Nie po prostu robił wiatr na skrzydle. Liczę na asystę w Szczecinie, jest komu podawać a obrona Pogoni nie rozpieszcza 7 straconych goli. Punkcik za CS tez możliwy, bo Portowcy do siatki trafili raz i to z karnego.

Atak: Ondrasek (22 %: 1,8 Wisła Krk)  Lider strzelców naszej ekstraklasy, ewidentnie w gazie. Piłka go szuka, plus ja mam w pamięci piękną bramkę z Wisła Pło. Może C skoro przyjeżdża młody Górnik bez Żurkowskiego

Niższa: Pomocnik Kostal (2% 1,6 Wisła Krk )Wreszcie zagrał od 1 min i mamy efekt. Gol, asysta  -zasłużony plus meczu. Biorę nawet kosztem -3.

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Ocen: 1, Średnia: 5,00 z max: 5)
Loading...