Kogo na 5 kolejkę?

Standardowo zaczyna TheBronX

Obrona: Jędrzejczyk (2,2  mln; 3% Legia) Wrócił i był najlepszy w defensywie Legii, okrasił powrót zdobytą bramkę, mam pewność że zagra z Sosnowcem (niezgłoszony do pucharów) + realna szansa na czyste konto + może ustrzelić coś po sfg

Pomoc: Lukas Haraslin (1,8 mln; 21% Lechia) Nie dziwi wysokie posiadanie, w każdym meczu nakręca ataki Lechii, ostatni mecz powinien skończyć z hattrickiem asyst i wciąż nie może ukoronować swego dobrego występu bramką – może już z Górnikiem ?

Atak : Carlitos (4,5 mln; 28% Legia) Wchodzi gość na około pół godziny i odmienia grę drużyny w starciu z ówczesnym liderem – to co może zdziałać w podobnym wymiarze czasowym z outsiderem ligi ?? A jeszcze jakby zagrał od początku ?? Murowana opaska

Niższa: Pomocnik Javi Hernandez  (2,1 mln; 2% Cracovia)  Lubiński chaos, rotacje trenera Lewandowskiego – kiedy jak nie teraz zdobyć pierwszą bramkę lub/i asyste ?? Cracovia potrzebuje 3 pkt i Javi powinien jej w tym pomóc + bije sfg

Michciu dorzuca niczym Kurzawa

Obrona: Celeban (39 %; 2,2 Śląsk) Najlepszy zawodnik ekstraklasy w miesiącu lipcu. Przydatny przy sfg, już dwie bramki. Liczę na czyste konto vs Pogoń która strzeliła tylko jedną bramkę w 4 meczach.

Pomoc: Jukić (20%; 1,9  Korona)  Lider klasyfikacji strzelców naszej Ligi, 28pkt w 4 meczach. Perspektywa wyjazdowego meczu w Legnicy liczę na bramkę i zwycięstwo Korony.

Atak: Bezjak  (5 %; 2,1 Jagiellonia) Bramka w ostatnim meczu, mam nadzieje, że trener Mamrot go wystawi go w meczu przeciwko Piastowi.

Niższa: Napastnik Soriano  (3%; 1,8 Korona ) Gol w Płocku, gol przeciwko Śląskowi, teraz kolej na Miedź.

 

Kopara kończy niczym Inzaghi

Obrona: Wójcicki  (8%; 1,8  Jagielonia)  Trener dał mu odpocząć w meczu pucharowym, tydzień temu czyste konto mimo spowodowania karnego. Mam nadzieję, że uda się wywalczyć cs w meczu z Piastem.

Pomoc: Ricardininho  (7%; 1,9  Wisła Płock) Tydzień temu gol w Krakowie, teraz łatwiejszy mecz u siebie z Arką. Zawsze staram się wyszukiwać zawodników, którzy nie grają na swoich pozycjach, a maja szanse na bramki.

Atak: Kante (14 %; 3,5 Legia)  Muszą zmazać plamę pucharów. Kante wczoraj dublet, do tego Legia gra mecz przyjaźni z Zagłębiem które w Poznaniu Zagrało fatalnie.

Niższa: Obrońca  Orłowski (znowu 🙂 (1%; 0,8 Lech )  Wobec kontuzji w obronie biorę wychowanka Lecha.  Możliwe, że ostatni raz. PS GO NIE AWIZUJE.

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Brak Ocen, Oceń jako Pierwszy!)
Loading...