Kogo na 4 kolejkę?

Zaczyna TheBronX

Obrona: Filip Mladenovic (1,9 mln ; 4%) : Dobrze wszedł w tę rundę, pewny plac, czyste konto będzie miłym dodatkiem, ale bardziej liczę na jego walory ofensywne – jakaś asysta, a może nawet bramka.
Pomoc : Lukas Haraslin (1,8 mln ; 13%) : W tym sezonie po kolei – asysta, wywalczony karny, dobry mecz w stolicy. Zatem czego brakuje ?? Otóż bramki, a gdzie może być lepsza okazja niż u siebie (5 na 6 bramek ligowych zdobyte w Gdańsku) i to z takim rywalem ??
Atak : Carlitos (4,5 mln ; 31%) : Mam świadomość, że może zacząć na ławce + gra z liderem + gra na wyjeździe – ale kiedyś musi nadejść przełamanie. Poza tym raz już znalazł sposób na gliwiczan pakując im dublet ( Wisła vs Piast 2:0 Carlitos 89’ 90+4’)
Niższa: Pomocnik Patryk Małecki (1,8 mln ; 4%) : Lepiej mu się gra przy Reymonta, liczę że zapunktuje co najmniej tak dobrze jak w poprzednim domowym starciu + ciekawostka: Wisła Kraków wygrywała każdy mecz z Wisłą Płock, jeśli Patryk Małecki grał w wyjściowym składzie

Michciu dorzuca
Obrona: Rogne (11% 1,9 Lech ) Dwa czyste konta (vs Pasy i WKS). Fantastyczne statystki wygranych pojedynków w meczu ze Śląskiem. Kolejna szansa na CS
Pomoc: Tiba (29% 2,4 Lech ) Ostatni ogol i plus meczu. Wczoraj nie grał, wiec naturalny wybór. Może C?
Atak: Paxiao (33 % 2,3 Lechia) Egzekutor karnych z różnym skutkiem 2 bramki w 3 meczach. Mnie przekonuje.
Niższa: Obrońca Bartkowski (3% 1,8 Wisła Krk ) Boczny obrońca który lubi się podłączyć do ataku. Wiła Krk u siebie nie traci  goli, wiec szansa na CS.

Kopara szyje na koniec , bo znów koledzy podebrali dobre kąski 
Obrona: Ricardo Nunes (14% 2.0 mln Pogoń) Spada posiadanie a ja dalej wierzę. Mimo porażki w Sosnowcu dostaje plusa meczu. Przyjeżdża Cracovia, mecz dwóch drużyn co rozczarowują. CS możliwe, a może Pogoń coś strzeli po podaniu Ricardo?
Pomoc: Jukić (15% 1,9 Korona) Najbardziej regularny zawodnik naszej zabawy, co mecz to gol. Będziemy mieli odpowiednik Vardego w naszej ekstraklasie? Są szanse bo przyjeżdża Śląsk.
Atak: Gytkjær (40% 3,5 Lech) Skoro wg bukmacherów to najpewniejsze zdarzenie weekendu, że Lech wygra przy Bułgarskiej, to ktoś musi bramki strzelać. Oby jak w meczach z Cracovia i Soligiorskiem.
Niższa: Obrońca Orłowski  (1% 0,8 Lech ) Grał tydzień temu i czyste konto. Tani. PS go awizuje. Biorę i szukam różnicy

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Brak Ocen, Oceń jako Pierwszy!)
Loading...