Kogo na 35. kolejkę Ekstraklasy?

Trzy kolejki do końca! Kogo na 35. odsłonę do Fantasy Ekstraklasy? Polecamy.

To się może przydać

Kalendarz na ostatnie 3 kolejki sezonu

Statystyki po 34. kolejce

Drużyna bloga – głosujemy kogo do składu

Zaczyna Michciu

Obrona: Remy (Legia 2.5mln) – jeżeli ktoś w Legii myśli o mistrzostwie to należy zacząć wygrywać. W ostatnich meczach gra Legii jest „odrobinę” lepsza i Wisła z Płocka nie powinna stworzyć problemów w zdobyciu 3 pkt oraz czystego konta.

Pomoc: Kurzawa (Górnik 3.0mln) – Zabrze ma realne szanse na puchary. Dlatego będą grali na 100%. Tego samego nie można powiedzieć o Koronie, która powoli myśli o wakacjach.

Atak: Carlitos (Wisła K. 4.5mln) – ja mu ufam od dłuższego czasu i się nie zawiodłem w poprzedniej kolejce. Dwa gole z Koroną dają lidera w walce o króla strzelców. Wydaje się że to jeszcze nie koniec.

Nisza: Kosecki (Śląsk 1.8mln 1%) – ostatnie dwa mecze pokazały że potrafi jeszcze namieszać. Dwa gole oraz asysta mogą świadczyć że złapał formę na koniec sezonu. Robak będzie dążył do strzelenia jeszcze kilku goli a asystentem bardzo możliwe że będzie właśnie Kosecki.

Nowy dorzuca

Obrona: Putiwcew (Termalica; 1,9; 2%) – liczyć na czyste konto Termalici to dużo powiedzieć. Ale obrońca z Niecieczy w ostatnich trzech meczach oddał 6 strzałów, w tym 3 celne – wszystkie z pola karnego. W końcu wpadnie. Z kim, jak nie z Sandecją?

Pomoc: Kądzior (Górnik; 2,7; 26%) – mimo posiadania, to może być różnica do Twoich rywali (sprawdź, w mojej lidze jest różnicą a posiadanie robią też drużyny duchy). Może, ale nie musi – bo jednak w danych widać, że to jeden z najczęściej kupowanych piłkarzy przed kolejką. Pomocnik Górnika nie tylko wpisuje się w lepsze mecze zabrzan ostatnio, ale na pewno chce się pokazać przed mundialem. 8 kluczowych podań, 12 strzałów, w tym 8 z pola karnego – to liczby z ostatnich 3 kolejek. Plus dwie bramki.

Atak: Robak (Śląsk; 2,6; 12%) – Pogoń u siebie, Robak powinien kolejny raz ukłuć. W ostatnich trzech meczach 4 gole po 5 celnych strzałach z pola karnego.

Nisza: Stefanik (Termalica; 1,8; 1%) – sam się dziwię, że spoglądam na zespół z Niecieczy. Ale na pomocnika Słoni zwracam uwagę też w liczbach. Trudno oczekiwać pewnego zwycięstwa nawet w meczu z Sandecją, ale bramek możemy się spodziewać a te ostatnio strzela właśnie Stefanik.

Kopara kończy

Obrona: Wieteska (Górnik 2,2) 11% – Górnik walczy o puchary. Wieteska przydaje się przy SFG. Korona nie tylko moim jest już w trybie wakacyjnym.

Pomoc Szwoch ( Arka 2,1) 10% – Arka nie jest faworytem, ale Mateusz jest egzekutorem karnych i dlatego go polecam. Raz nie trafił, wyczerpał limit pecha.

Atak: Frączczak (Pogoń 2) 7% – pod grą, szkoda karnego, ale bramkę i tak miał. Obrona Śląska nie jest monolitem. Ryzykowne, ale muszę dawać takie typy. 3 kolejki do końca a ja przedostatni.

Różnica (nisza): Napastnik Urynowicz (Górnik 1,5) 1 % – drugi przedstawiciel Górnika. Dwa mecze z rzędu z bramką. Nie wiem jak ze zdrowiem Angulo, nie obiecuję, że zagra całe 90min, ale skoro Górnik bije się o puchary to dajemy szansę.

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Brak Ocen, Oceń jako Pierwszy!)
Loading...