Kogo na 3 kolejkę ?

Zaczyna TheBronX twitter @micmil95
Obrona: Ricardo Nunes (20% 2.0 mln Pogoń) – mimo dwóch porażek osobiście podobała mi się jego gra w dwóch meczach, poza tym nie wierzę by Sosnowiec (którego ofensywa istnieje w teorii) kolejny raz zdobył bramkę z przypadku jak z Piastem (pinball w polu karnym) czy z Lubinem (błąd Kopacza) + Nunes ma SFG.
Pomoc: Nico Varela (1% 2,3 mln Wisła Pło)- Płocczanie rozegrali ofensywnie dobre zawody w Zabrzu, dlaczego akurat Varela ?? Bo myślę, że nie będzie chciał być gorszy od partnerów z ofensywy, którzy już liczby mają (tj. Merebaszwili, Ricardinho – po bramce ; Szwoch, Szymański – po asyście) nadawał by się i na niższe.
Atak: Zdenek Ondrasek (6% 1,6 mln Wisla Krk) – wyśmienita niczym Finlandia pierwsza połowa w poprzedniej kolejce, przełamanie „Kobry” i dobra gra w piątkowym meczu napawają optymizmem – cenowo też przyjemna opcja.
Niższa: Pomocnik Javi Hernandez (3% 2,1 mln Cracovia) – całkiem całkiem było to kluczowe podanie do … Gajosa, ale do momentu tej wpadki jeden z lepszych (jak nie najlepszy) gracz z Pasów + nie wierzę w 3 z rzędu porażkę Pasów, a ktoś musi wypracować te bramki na wagę 3 punktów.

Michciu dorzuca  twitter @michciu10
Obrona: Wójcicki (5% 1,8 Jagiellonia ) Obrońca ustawiany na wahadle. Czyste konto w Gdyni. W szalonym meczu w Portugalii nie grał. Bardzo rozsądny wybór na mecz domowy mecz z Wisła w niedzielę.
Pomoc: Starzyński (33% 2,5 Zagłębie Lub) Egzekutor SFG w tym już dwóch karnych. W ciągu kolejki posiadanie podskoczyło o 14%. Regularnie punktuje 9 per mecz
Atak: Carlitos (31 % 4,5 Legia) Asysta w Kielcach, asysta w Trnavie. Pora na bramki. W meczu z Lechią Legia faworytem, oraz liczę na efekt „nowej miotły”
Niższa: Pomocnik Ricardinho Cavalcante (3% 1,9 Wisła Pło) Pomocnik ustawiany na szpicy, to coś co każdy prezes uwielbia. Gol w Zabrzu, przyjeżdża Korona ja polecam.

Kopara szyje na koniec , bo koledzy byli szybsi i podebrali dobre kąski  twitter @koparawredny
Obrona: Helik (27% 2,4 Cracovia) Dwie pierwsze kolejki na minusie. Zmarnowany karny, a jak nadal wierzę. Przyjeżdża Arka, mecz przyjaźni na trybunach, ale nie na boisku. Pasy potrzebują punktów jak tlenu. Goście jeszcze w lidze gola nie strzelili. Pytanie też czy do następnego karnego podejdzie Helik ?
Pomoc: Tiba (19% 2,3 Lech ) Wybór trochę na siłę, bo koledzy . Bardzo dobre zawody w Płocku, mecz z Cracovia poprawny, wczoraj również jego gra cieszyła oko. W dogrywce zagrał tylko 7 nim. Wiec może nie będzie zmęczony i zagra we Wrocławiu.
Atak: Gytkjær (38% 3,5 Lech) Dokonałem wyboru jeszcze przed meczem z Soligorskie, ale wczorajszy mecz mimo dogrywki utwierdził mnie w wyborze. W poprzednim tygodniu gol w meczu z Cracovia i wypracowanie pozycji dla Jevticia.

Niższa: Pomocnik  Ojamaa (2% 1,8 Miedź ) Zapamiętałem go z meczu z Pogonią, szalał na lewym skrzydle. Do tego groźnie strzelał. Idealny wybór na mecz ze zmęczonym i bezbarwnym Górnikiem. Na minus może być to, że nie konczy meczów 64-70min jest zmieniany.

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Brak Ocen, Oceń jako Pierwszy!)
Loading...