Kogo na 26. kolejkę Ekstraklasy?

Wracamy do piątkowych wyborów składu. 26. kolejka przed nami. Kogo do składu? Polecamy.

To się może przydać

Kalendarz na najbliższe 5 kolejek

Statystyki po 25. kolejce

Drużyna bloga – głosujemy kto do skladu

Jak polecaliśmy poprzednio? Rozliczenie

Nowy poleca

Obrona: Łasicki, Wisła Płock. Ofensywnie grający obrońca (w ostatnich 3 kolejkach 5 strzałów, 4 celne, wszystkie z pola karnego – 1 bramka). Wyjazd do Niecieczy nie gwarantuje czystego konta, ale daje szansę na bramkę.

Pomoc: Novikovas, Jagiellonia. Z dylematu on czy Frankowski lub Pospisil wybieram wykonawcę większości stałych fragmentów. Opcja nie tylko na Wisłę Kraków, ale całą rundę.

Atak: Bezjak, Jagiellonia. W ostatnich 3 kolejkach „tylko” bramka i asysta, ale także 15 strzałów, w tym 7 celnych – wszystkie z pola karnego. Opcja nie tylko na Wisłę Kraków, ale i całą rundę. W przypadku odpuszczenia Angulo, świetny ruch budżetowy.

Nisza, różnica: Starzyński, Zagłębie, 2,4, 4%. W ostatnich 3 kolejkach 5 kluczowych podań, 3 stworzone okazje i 2 okazje na gola. Wciąż bez asysty i gola, ale Lechia w Lubinie to idealna okazja by te liczby poprawić.

Michciu dodaje

Obrona: Helik, Cracovia – może nie jest zbyt aktywny pod bramką przeciwnika, ale tym razem o czyste konto może być łatwiej niż zwykle. Przyjeżdża Arka, która w trzech z czterech wiosennych meczach nie strzeliła bramki na wiosnę.

Pomoc: Hämäläinen, Legia – kieruję się tym, że Hama lubi pogrążyć Lecha, dodatkowa mobilizacja, której na pewno mu nie zabraknie oraz przeczuciem, że to wystarczy. Tym razem liczby na bok!

Atak: Kaczarawa, Korona – do Kielc przyjeżdża Pogoń i zapowiada się otwarty mecz, zarówno jedni jak i drudzy będą dążyć do zdobycia bramek, tym samym zaangażowanie w obronę zejdzie na drugi plan. Jako, że Korona to według mnie faworyt, to biorę napastnika z Kielc.

Nisza: Hernández, Cracovia 1,9mln 3% – Cracovia ma super terminarz, a i ten mecz u siebie z Arką powinni wygrać. Hernández próbuje, ma na wiosnę 10 kluczowych podań i kwestia czasu aż trafi w głowę Piątka i zanotuje asystę (wybór długoterminowy).

Kopara kończy

Obrona: Burliga (Jagiellonia 2,4) czyste konta i asysta powodują ,że jest najlepiej punktującym obrońcą ligi. Polecam go, bo przyjeżdża Wisła Kraków, która z tyłu nie jest monolitem oraz bo Duma Podlasia u jest mało gościnna. Ostatni raz więcej niż jedną bramkę na swoim terenie Jaga straciła 2017-08-06 z Sandecją.

Pomoc: Cvijanovič (Korona 2,0) na wiosnę Goran strzela i asystuje. Dobrze rozumie się i uzupełnia z Kiełbem i Kaczarawą. Do Kielc przyjeżdża Pogoń liczę na grad bramek, bo będą wymuszane zmiany w obronie. Niepokojące jest to, że mecz na Reymonta zaczął na ławce rezerwowych.

Atak: Mareš (Zagłębie 2,1) połowiczne przełamanie tydzień temu- asysta do Mazka. Asyst mógł mieć więcej bo ładnie wypuścił Pawłowskiego. Liczę na jego przełamanie – tym razem bramkowe. Okazja jest świetna. Przyjeżdża Lechia Gdańsk – której rywale wbili już wiosną 9 bramek. Dni trenera Owena są już policzone. Realnie myślę o C

Różnica (nisza): Pestka (Cracovia 1,5) 2% Dwa czyste konta. Przyjeżdża Arka, która nie strzela bramek (nie licząc meczu z Wisła Kraków). Gol24 wybrał go do 11 kolejki. Pasy mają dobry terminarz. Jak ktoś szuka taniego obrońcy polecam. Ja biorę.

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Brak Ocen, Oceń jako Pierwszy!)
Loading...