Kogo na 2 kolejkę ?

Kogo na 2. kolejkę?

Nasz nowy nabytek zaczyna TheBronX  https://twitter.com/micmil95

Obrona: Sadlok (14% 1,9 Wisła Krk ) – przeczucie ot co, liczę na podłączenie się do ofensywy i jakąś asystę, nie bez szans na czyste konto, ma wysokie posiadanie więc nie tylko ja na niego liczę.

Pomoc: Haraslin (8% 1,8 Lechia) – wreszcie nietrapiony kontuzjami i w pełni zdrowy, może zabłysnąć w lidze, co pokazał całkiem niezłym występem w Białymstoku; w Gdańsku wypada na inaugurację też dorzucić jakąś liczbę.

Atak: Paixao (20% 2,3 Lechia) – na nim spoczywa odpowiedzialność za bramki w Lechii, więc musi strzelać, dodatkowo na plus bilans Flavio vs Śląsk na stadionie w Gdańsku: 2 mecze, 3 bramki i 1 asysta – mówią same za siebie

Niższa: Pomocnik Małecki (3% 1,8 Wisła Krk) – pod nieobecność Carlitosa może go zastąpić w Krakowie, ktoś musi brać odpowiedzialność za wyniki. Boguski nie dał rady, pora na innego Wiślaka – niezły mecz Małego przeciw Arce daje ku temu nadzieję.

Michciu podsyła swoich https://twitter.com/michciu10

Obrona: Czerwiński (9% 2,2 Zagłębie Lub) udana inauguracja, wywalczył karnego w Warszawie. Mam nadzieję, że będzie miał taką samą jesień jak rok temu, kiedy miał 5 asyst i dostawał plusy meczu.
Pomoc: Tiba (13% 2,3 Lech ) bramka na wagę zwycięstwa w Płocku, która w dodatku oko cieszy. Nie dziwie się wcale, że został nagrodzony plusem meczu. Wczoraj asysta. Wybór nie tylko na ta kolejkę.
Atak: Tuszyński (20 % 1,8 Zagłębie Lub) kolejny polecany który może się poszczycić plusem kolejki. Dwie bramki na Łazienkowskiej, do tego mecz u siebie z niżej notowanym rywalem.
Niższa: Pomocnik Kort (4% 1,7 Wisła Krk) ofensywny pomocnik bardzo aktywny przy SFG.

Kopara Kończy https://twitter.com/koparawredny

Obrona: Pietrzak (9% 1,2 Wisła Krk) cena niewygórowana, ciąg na bramkę jest. Czyste konto również możliwe.
Pomoc: Starzyński (21 % 2,5 Zagłębie Lub) kolejny przedstawiciel Zagłębia, ale to nie może dziwić. Egzekutor SFG w tym karnych. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Lubinian będzie uznane za niespodziankę.
Atak: Gytkjaer (37% 3,5 Lech) na razie niewidoczny, ale mecz z Pasami u siebie to świetny moment by się przełamać.
Niższa: Pomocnik Jukić (4% 1,7 Korona) gole w sparingach, gol w Zabrzu i mówcie co chcecie, ale Legia nie jest faworytem w tym spotkaniu.

 

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Brak Ocen, Oceń jako Pierwszy!)
Loading...