Kalendarz Ekstraklasy: 27-30 kolejka

 

Jedni palą flagi, drudzy wyrywają kraty ale boją się wbiec na boisko, w kolejnych potyczkach kontrowersja goni kontrowersję a MY … robimy swoje. Poniżej prezentuję tym razem bardzo szybkie spojrzenie na kalendarz najbliższych kolejek Ekstraklasy.

Co nowego w kalendarzu?

Zostało już tylko cztery kolejki rundy zasadniczej i tak też kalendarz wygląda tj. na najbliższe cztery kolejki właśnie.

Specjal:

Dodatni specjal muszę przyznać Jagiellonii, w wcześniejszych wpisach uzasadniałem wybór, więc nie ma sensu powtarzać. Świetna gra okraszona grubymi punktami!

Ujemny specjal tym razem podwajam (w poprzednim wpisie nie było ujemnego).  To co zdarzyło się w Gliwicach woła o pomstę do nieba. Mecz jaki był taki był, może i mało atrakcyjny ale to nie powód do takich zachowań na trybunach. Tym samym minusy dostają kibice Piasta i kibice Górnika. Jednakże komisja ligi nie karze tylko kibiców ale i kluby, tak też się staje w tym przypadku. Co z tego, że Piast wygrywał, co z tego że Górnik dostał walkowera skoro i tak obie drużyny mają po zero punktów za tą kolejkę.

Jednocześnie chcemy poinformować, że blog fantasyfutbol.pl potępia chuligańskie wybryki, które doprowadziły do przedwczesnego zakończenia sobotniego meczu piłkarskiej ekstraklasy z Górnikiem Zabrze na gliwickim stadionie.

 

Tak prezentuje się już sam kalendarz na kolejki 27-30.

kalendarz ekstraklasy 27-30 kolejka
kalendarz ekstraklasy 27-30 kolejka

Kilka słów o aktualne sytuacji:

Bezsprzecznie najlepszy kalendarz mają Jagiellonia (która jedzie do Poznania) i Legia (która jedzie do Gdańska). Wygląd na to, że między nimi rozegra się walko o zwycięstwo w rundzie zasadniczej. Mecze stosunkowo łatwe łącznie z 30 kolejką.

Na drugim końcu znajdują się Lechia, Śląsk, Sandecja, Arka no i niestety Zagłębie, które chyba jednak nie odpali. Te drużyny raczej będę dostarczały punkty przy obecnym kalendarzu niż zabierały. Sugeruję pozbycie się graczy tych drużyn, ewentualnie zostawienie max 1-2 zawodników z np Zagłębia.

 

Niech szczęście fantasy będzie z Wami!

Oceń artykuł
FatalnySłabyPrzeciętnyDobryRewelka! (Ocen: 1, Średnia: 5,00 z max: 5)
Loading...